Wakacje, praca i odpoczynek

04-08-2006 23:44

Uff jak gorąco. Lato. Cały sierpień jestem poza typowym dla siebie działaniem. Nie zarywam nocek nad i123, tylko czasami przeglądam i poprawiam listę tudu co muszę jeszcze zrobić.

Właśnie skończył się pierwszy tydzień warsztatów dla osób niepełnosprawnych, których część prowadzę w Myślenickim Ośrodku Kultury i Sportu "Otwarte Drogi" - Myślenice 2006 to druga edycja spotkań, w których mam przyjemność brać czynny udział. W tym roku moja praca z dzieciakami i starszymi osobami będzie trwać do końca sierpnia (ostatnio było tylko 2 tygodnie) dlatego będą to całe moje wakacje i odpoczynek od typowej pracy. Rewelacyjna atmosfera, która tutaj panuje, na warsztatach jak i całym Ośrodku Kultury sprawia prawdziwą przyjemność Kilka dni temu przyjechali dwaj chińczycy z uniwersytetu w Tianjin profesor, pan Zhou Tian oraz doktor Su Chan, którzy będą prowadzić zajęcia m.in. z fotografii, rysunku i sztuki cięcia papieru. Ja się bawię w tłumacza, przy okazji poznając kulturę oraz obyczaje w Chinach, a oni poznają nasze okolice (ciekawi ich wszystko: od architektury typowych domów jednorodzinnych po detale ścian Kościoła Mariackiego i lokalna kuchnia)

i123.pl tymczasowo odpoczywa, razem z nami. Po fazie "ukulturalnienia" otworzę kolejne drzwi i pokażemy zmiany i nowości w serwisie.

PS. W dalszym ciągu mam ciekawą książkę, którą komuś chętnie oddam.


blog comments powered by Disqus